زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 95 از 10 مهر زودتر نخواهد بود.

نحوه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ به این صورت است که باید وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شوید و فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را تکمیل نمایید.
گفتنی است همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طبق مقررات پذیرفته شده‌اند و امسال هیچ رشته محل بدون مجوز دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی وجود نداشت.

آقای علوی فاضل درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری بیان داشت : «تا دهم مهر می‌توان ارزیابی کرد که چه میزان از ظرفیت رشته محل‌های کارشناسی ارشد و دکتری خالی است تا براساس این ارزیابی تکمیل ظرفیت انجام شود. در نتیجه باید اعلام کنم که تکمیل ظرفیت منوط به ثبت نام قطعی داوطلبان است.»
او ادامه داد: «اگر کسی در رشته‌‌ای قبول شد و ثبت نام کرد حق او برای تکمیل ظرفیت محفوظ است. یعنی می‌توانند در دوره‌های تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنند و اگر در رشته‌محلی در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند، وجه و سایر مدارک دریافت شده به آن‌ها بازگردانده می‌شود. البته به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌کنیم در محل پذیرش فعلی خود ثبت نام کنند زیرا شاید در بعضی از رشته‌ها تکمیل ظرفیت نداشته باشیم.»
با توجه به اولویت بومی گزینی دانشگاه آزاد ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فرصتی برای قبولی در یک رشته محل بهتر خواهد بود.
تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ بدون مصاحبه است؟!
شرط دعوت به مصاحبه برای شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

نکته ای که ممکن است ابهام ایجاد کند شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ برای کسانی است که در آزمون کتبی نمره مناسب کسب نکردند و دعوت به مصاحبه نشدند. به این افراد در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت اجازه ثبت نام و انتخاب رشته داده شده است. اما برای امسال نمی توان با قاطعیت اعلام کرد که اینگونه است یا خیر.

نوشتن دیدگاه

ما تضمین میکنیم همیشه به سوالات شما پاسخ دهیم


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتشار این مطلب در شبکه های اجتماعی :