سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز انتخاب رشته‌های با آزمون این دانشگاه از روز یکشنبه، 31 مرداد ماه خبر داد.

مجتبی علوی فاضل با بیان اینکه انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا 15 شهریور ادامه دارد، افزود: داوطلبان برای نام‌نویسی در این دوره‌ها باید به پایگاه‌های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و شناسه‌ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، اظهار کرد: هر داوطلب می‌تواند 20 رشته محل انتخاب کند. دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز همزمان با آغاز نام‌نویسی در پایگاه اینترنتی یاد شده منتشر می‌شود. به داوطلبان توصیه می‌شود انتخاب رشته خود را بر اساس نمره و علاقه‌مندی انجام دهند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: هزینه نام‌نویسی در دوره‌های با آزمون 320 هزار ریال است که از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت یاد شده قابل پرداخت است. همچنین نتایج نهایی دوره‌های با آزمون در دهه سوم شهریور و از طریق سایت اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.COM اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علوی فاضل در پایان درمورد ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت پذیرش در دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدود 55 هزار نفر است.

نوشتن دیدگاه

ما تضمین میکنیم همیشه به سوالات شما پاسخ دهیم


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتشار این مطلب در شبکه های اجتماعی :